Image
ویژگی های کلیدی: جنس دسته:پلاستیک نرم و منعطف و فلز طلایی ظریف ضد زنگ روزمره/مجلسی/فشن
رنگ دسته:دو گانه مشکی طلایی
با تکنولوژی آنتی رفلس رنگ شیشه:سبز،قهوه ای
جنس قاب:فلز طلایی ظریف ضد زنگ شیشه(لنز):نوع UV 400 ضد خش با رنگ ثابت دارای تکنولوژی آنتی رفلس محصول بدون کیف و دستمال عینک ارسال خواهد شد.
تصاویر محصول عینک ری بن :

عینک ری بن
عینک ری بن
عینک ری بن
عینک ری بن
عینک ری بن
عینک ری بن
نام عینک Ray Ban
جنسیت مردانه
برند Ray ban لنز UV 400 نوع کاربری روزمره/مجلسی/فشن رنگ شیشه
سبز،قهوه ای رنگ فریم طلایی
نوع دسته یک تیکه
رنگ دسته دو گانه مشکی طلایی
جنس دسته پلاستیک نرم و منعطف و فلز طلایی ظریف ضد زنگ
گارانتی 72 ساعت گارانتی تست فیزیکی جنس قاب
فلز طلایی ظریف ضد زنگ
معرفی اجمالی محصول:
مطالعات نشان داده است که اشعه ماورای بنفش می تواند شانس ابتلا به بیماری های خطرناک چشمی نظیر آب مروارید، تحلیل رفتگی و آسیب به شبکیه و حتی آفتاب سوختگی را افزایش دهد.
امروزه عینکهای آفتابی بویژه در میان جوانان رواج زیادی یافته است اما متاسفانه در اغلب موارد از این عینک ها به عنوان وسیله تزئینی استفاده می شود و به همین خاطر در انتخاب نوع آن دقت کافی نمی شود همچنین عده ای عینک آفتابی را وسیله ای غیر ضروری می دانند ولی عینک های آفتابی دارای فواید زیادی نیز می باشند البته اگر درست انتخاب شوند ودر محیط هایی که نور شدت زیادی دارد عینک های آفتابی به چند روش امکان دید را بهتر خواهند کرد. عینک Ray.Ban معتبرترین مارک اروپایی می باشد که مورد استفاده اشخاص معروف جهان نیز می باشد و علاوه بر زیبایی چشمان شما را در برابر تمام مضرات حفظ خواهد کرد.در روزهایی که نور خورشید شدت زیادی دارد گیرنده های نوری شبکیه تحریک می شوند و حساسیت کنتراست آنها کاهش می یابد. عینک های آفتابی رنگ های نارنجی ، بنفش ، آبی  را جذب میکنند و این رنگها به صورت رنگ خاکستری با شدتهای مختلف دیده می شوند. در مقابل رنگهای سبز ، زرد و قرمز با این عینکها بهتر دیده  می شوند و کنتراست رنگ افزایش می یابد و همین امر باعث می شود چشمان شما در برابر تمام مضرات در امان باشد. نحوه نگهداری عینک:

1 – از قراردادن عینک در مکان های بسیار گرم (داخل اتومبیل) یا بسیار سرد اجتناب کنید.
2 – اسپری تمیز کننده عدسی باید به صورت هفتگی یا دو هفته یکبار استفاده شود. (استفاده بیش از حد سبب از بین رفتن لایه ضد یووی می شود.)
3 – هنگام تمیز کردن عدسی حتما از دستمال مخصوص استفاده کنید و  از آب دهان و ها کردن عدسی خودداری کنید زیرا مواد تشکیل دهنده بذاق دهان سبب از بین رفتن لایه های محافظ عدسی می شود.


 

 
بر چسب ها : خرید اینترنتی عینک ری بن, خرید عینک ری بن, خرید پستی عینک ری بن, خرید آنلاین عینک ری بن, خرید عینک ری بن اصل, قیمت عینک ری بن, کمترین قیمت عینک ری بن, پرداخت در محل عینک ری بن, خرید اینترنتی عینک ری بن اصل, خرید آنلاین عینک ری بن اصل,